Szansa na wyjątkowe przeżycia kulturalne czeka na miłośników sztuki i muzyki. Mamy przyjemność ogłosić konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne bilety na niezwykły koncert w NOSPR. To niepowtarzalne wydarzenie, zatytułowane „The Voyage / Sawka / Skrzek / Stachura”, stanowi połączenie sztuki wizualnej, muzyki i poezji w antywojennym widowisku, które z pewnością poruszy serca widzów.
Co czeka uczestników koncertu?
Koncert, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, zaprezentuje światową premierę spektaklu łączącego aż 1202 dzieła Jana Sawki. Wraz z nimi wystąpi Józef Skrzek, którego muzyka dopełni wizualne doznania, a poezja Edwarda Stachury nada wydarzeniu głębszego wymiaru. To unikalne połączenie różnych form sztuki ma na celu stworzenie głębokiego przekazu antywojennego, skłaniając do refleksji nad współczesnym światem.
Jak wziąć udział w konkursie?
Zachęcamy do udziału w konkursie, który jest prosty, ale wymaga kreatywności. Aby zdobyć bilety, należy napisać w komentarzu, z kim najchętniej poszlibyście na to wyjątkowe wydarzenie i dlaczego właśnie z tą osobą. Odpowiedzi nie muszą być długie, ale powinny być szczere i oryginalne.
Terminy i zasady uczestnictwa
Na zgłoszenia czekamy do piątku do godziny 8 rano. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie, które według nas są najbardziej interesujące i zasługują na nagrodę. Regulamin konkursu dostępny jest pod postem, w którym ogłoszono konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z nim, aby nie przegapić żadnych szczegółów.
To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniany wieczór w towarzystwie bliskiej osoby, ciesząc się sztuką w jej najpiękniejszej formie. Nie przegapcie tej szansy na udział w spektaklu, który z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo.
Źródło: facebook.com/Katowice.eu
