W Międzyrzeczu Górnym, niewielkiej miejscowości w pobliżu Bielska-Białej, trwa intensywna akcja poszukiwawcza zorganizowana przez lokalną policję. Zaginęła 33-letnia Edyta Stokłosa, która opuściła swój dom przy ul. Bielskiej w godzinach południowych, między 12:00 a 14:00, i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Obawy o jej bezpieczeństwo są uzasadnione, co mobilizuje służby do zintensyfikowania działań.
Opis zaginionej
Edyta Stokłosa to kobieta o średniej posturze i blond włosach. W dniu zaginięcia miała na sobie charakterystyczny strój: różową bluzę z kapturem oraz niebieskie jeansy. Policja apeluje do mieszkańców i wszystkich, którzy mogli widzieć kobietę, o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w jej odnalezieniu.
Rola społeczności w poszukiwaniach
Zaangażowanie lokalnej społeczności jest niezwykle ważne w takich sytuacjach. Każda informacja, nawet pozornie nieistotna, może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionej. Policja zachęca do współpracy i przypomina, że wszystkie zgłoszenia będą traktowane z należytą uwagą.
Kontakt z policją
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Edyty Stokłosy proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej pod numerem telefonu 47 857 12 55. Można również skorzystać z numeru alarmowego 112 lub zgłosić się do najbliższego posterunku policji. Każda pomoc jest bezcenna w tej trudnej sytuacji.
Poszukiwania prowadzone są z dużą determinacją, a każda minuta jest na wagę złota. Społeczność Międzyrzecza Górnego oraz służby bezpieczeństwa mają nadzieję na szybkie i szczęśliwe zakończenie tej akcji.
Źródło: facebook.com/SlaskaKWP