Action w Katowicach

Miłośnicy zakupów w sklepach typu Supersam z pewnością ucieszą się na wieść o otwarciu drugiego sklepu Action. Nowy lokal holenderskiej marki został otwarty w Katowicach w czwartek, 18 marca. Mieszkańcy Katowic swoje zakupy będą mogli wykonać w samym centrum miasta, w Supersamie. Już teraz zadbano o to, aby na stanie znalazły się akcesoria i ozdoby wielkanocne, a same Katowice są dla holenderskiej marki niezwykle ważne. Sklep znany z bogatego asortymentu sprzętu m.in. do jogi, a także akcesoriów dekoracyjnych cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

Gdzie w Katowicach znajdziemy nowy Action?

Dla mieszkańców Katowic lokalizacja najnowszego punktu sklepowego Action z pewnością będzie bardzo korzystna. Wystarczy bowiem udać się do samego centrum miasta, a dokładniej do Supersama. Tu uroczyste otwarcie sklepu odbyło się 18 marca o godzinie 9 rano i, jak można było spodziewać, spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Zgodnie z zapowiedzią marki, w sklepie znaleźć można było ponad 6000 produktów, które zawierały się w łącznie aż 14 kategoriach.

Dlaczego Katowice?

O wyborze Katowic mówił między innymi dyrektor Action Polska, Sławomir Nitek. Podkreślił on, że to właśnie w tym mieście znajduje się polskie biuro Action i dlatego już wcześniej był tu jeden ze sklepów marki. Choć wiele miast nie może sobie pozwolić jeszcze na posiadanie takiego sklepu, duży nacisk został położony na to, aby w katowickim centrum znalazł się jeszcze jeden sklep Action. Nitek podkreślił, że od pracowników oraz klientów wymaga się stosowania do zasad bezpieczeństwa związanych z panującą obecnie pandemią.

Co można znaleźć w Action?

Tym, co wyróżnia holenderską sieć sklepów Action, jest oferowanie szerokiej gamy produktów niespożywczych. Tak więc można tu znaleźć produkty codziennego użytku, a asortyment zmieniany jest zależności od pory roku i okresu np. świątecznego. Nic więc dziwnego, że sklep cieszy się dużą popularnością, a sama lokalizacja dodatkowo sprzyja korzystaniu z jego oferty. Warto jednak zauważyć, że w przypadku pierwszych dni od otwarcia spodziewać się można kolejek i oczekiwania, co też nie każdemu może odpowiadać.

Jeden komentarz w temacie “Action w Katowicach

  1. ooo Action bardzo spoko, lubię tylko ciekawe czy się utrzyma 🙁 oby! dopinguję!

Comments are closed.