Dwa luksusowe hotele dla kotów w Katowicach – Milord i Kot’el

Fani kotów na pewno kiedyś stanęli przed dylematem, co zrobić ze swoim futrzanym przyjacielem podczas planowanego lub nieplanowanego wyjazdu. Jeśli nie ma możliwości, aby kociak towarzyszył w podróży, a również nie można go na czas wyjazdu powierzyć rodzinie czy znajomym, warto rozważyć skorzystanie z usług hotelu dla kotów. Tego typu obiekty oferują warunki dostosowane do potrzeb naszych czworonożnych pupili.

W Katowicach dostępne są dwie opcje takich luksusowych miejsc odpoczynku dla kotów. Pierwszym z nich jest od kilku lat działający hotel Milord. W jego eleganckich wnętrzach gości mogą korzystać z rozmaitych atrakcji, a o ich bezpieczeństwo zadbają profesjonalni catsitterzy.

Niedawno do mapy Katowic została dodana kolejna propozycja – hotel dla kotów o nazwie Kot’el, który zlokalizowany jest w dzielnicy Piotrowice. To intymne miejsce stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu dla maksymalnie ośmiu gości jednocześnie. Wszystkie koty mają do dyspozycji boksy wyposażone w kocie podstawy: kuwetę, miski z wodą i pożywieniem oraz domek. Każdy boks posiada także duże okno, przez które do środka wpada mnóstwo światła.