iem katowice spodek

IEM Katowice 2022

Kilka dni temu ESL Gaming oficjalnie ogłosiło, że w 2022 roku wydarzenie Intel Extreme Masters Katowice znów będzie turniejem z udziałem kibiców. Jakie szczegóły zdradza organizator?

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Dla bardziej wymagających prowadzona będzie również sprzedaż wejściówek biletowanych. Ich posiadacze dostaną tym samym gwarancję miejsc siedzących i nie będą musieli stać w długiej kolejce przed wejściem do Spodka.

Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Dystrybucja biletów rusza oficjalnie 23 września o godzinie 14:00. Dostępnych będzie kilka wariantów biletów. Najtańsze w cenie 95 zł pozwolą uczestnikowi wejść na jeden z trzech dni fazy pucharowej rozgrywek i zająć miejsce w górnych rzędach na widowni Spodka. Z kolei najdroższa opcja, tzw. God Mode, to bilety kosztujące blisko 6 tysięcy złotych. W cenie takiego biletu uczestnik otrzyma m.in. pakiet z upominkami, dostęp do strefy VIP oraz gwarantowany nocleg w czterogwiazdkowym hotelu.

Będą rozgrywki CS:GO

Turniej CS:GO w ramach IEM Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego 2022 roku. Pierwsze dni rywalizacji odbywać się będą bez udziału publiczności. Widzowie będą mogli zobaczyć swoich ulubionych zawodników w akcji 25-27 września w Spodku podczas fazy pucharowej. Łączna pula nagród w turnieju to okrągły milion dolarów, a rywalizować będą w sumie 24 zespoły.

Już teraz można zapisać się na tzw. fan alert, by otrzymać mailowe powiadomienie o rozpoczęciu sprzedaży biletów.

Zasady wejścia na teren imprezy

W związku z pandemią, każdy kto będzie chciał uczestniczyć w imprezie, będzie musiał przy wejściu na teren Spodka przedstawić ważny certyfikat szczepienia na COVID-19 lub też przebycia wspomnianej choroby. Tak jak dotychczas, osoby niepełnoletnie muszą posiadać przy sobie także zgodę rodzica. Pełny regulamin udziału w wydarzeniu znaleźć można pod tym adresem.