Jesienna atrakcja w Galerii Libero: Dyniowy Ogród

Okres jesieni to czas, który charakteryzuje się częstymi deszczami i chłodnym powietrzem. Niemniej jednak, nie można zapomnieć o jego urokach, takich jak barwne liście, które opadają z drzew, czy soczyste dynie. Jeśli jesteś fanem tej pory roku, powinieneś odwiedzić Galerię Libero. Tutaj na Placu do Radości został stworzony imponujący Dyniowy Ogród, gromadzący 10 ton dyń różnych odmian. W ogrodzie można także znaleźć wielkie stogi siana oraz specjalnie wyznaczone miejsca do robienia zdjęć. To idealne miejsce dla każdego, kto uwielbia jesień! Istnieje również możliwość odwiedzenia unikalnej ekspozycji.

Czy jesteś miłośnikiem jesieni? Czy chciałbyś uchwycić piękno tej pory roku na zdjęciu? Jeśli tak, to bez wątpienia powinieneś udać się do Galerii Libero w Katowicach. Już od 6 października plac zabaw na Placu do Radości przed centrum handlowym Libero przeistoczył się w imponujący Dyniowy Ogród. Można tam znaleźć ponad 10 ton dyń różnych gatunków, malowniczą altankę, duże stogi siana oraz retro rowery pełne wrzosów i innych kwiatów charakterystycznych dla jesieni.

To miejsce to prawdziwe eldorado dla wszystkich, którzy są zauroczeni jesiennym klimatem. W ogrodzie króluje niewątpliwie dynia! Na terenie Dyniowego Ogrodu przygotowane zostały specjalne punkty do robienia zdjęć, które posłużą jako pamiątka z tego niezwykłego miejsca.