Business Services Center dołącza do grona najemców w DL Tower w Katowicach

Do grona wynajmujących przestrzeń biurową w DL Tower, zlokalizowanym przy ulicy Korfantego w Katowicach, dołączyła niedawno firma Business Services Center. Ta organizacja jest znana z aktywnego wspierania rozwoju biznesowego, zawodowego oraz osobistego. Grupuje ona pod swoimi brandami BNI, BNI+ i Corporate Connections liczne polskie przedsiębiorstwa.

DL Tower to imponujący kompleks typu mixed-use, łączący w sobie różne funkcje – biurową, handlową oraz usługową. Wszystko to dostępne jest dla najemców w ramach jednego budynku. Zlokalizowany jest on w strategicznym punkcie miasta – na Śródmieściu Katowic, gdzie bezpośrednie połączenia komunikacyjne są na wyciągnięcie ręki. Co więcej, w pobliżu znajdują się hotele oraz szeroka infrastruktura towarzysząca.

Dodatkowo DL Tower oferuje dostęp do obszernej bazy parkingowej i pełne udogodnienia dla rowerzystów. W ramach kompleksu działa także wiele punktów usługowych, takich jak przedszkole, żłobek, siłownia czy strefa gastronomiczna i odpoczynku, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Wszystko to, a także doskonałe parametry techniczne budynku, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i ciągłości pracy, czyni DL Tower atrakcyjnym miejscem dla najemców. Adam Wroczyński, Dyrektor Operacyjny Corporate Connections, podkreśla jak ważne jest dla nich zapewnienie komfortu pracy swoim pracownikom, co przekłada się na stabilność i przewidywalny rozwój struktur spółki.