Concentrix rozszerza swoją działalność w Polsce: Nowe biuro w Katowicach

Amerykańskie przedsiębiorstwo Concentrix, które jest znane na całym świecie jako czołowy dostawca technologii i rozwiązań do obsługi klienta, rozpoczęło swoją działalność w biurowcu w Katowicach. Założono tu nowe biuro, które ma za zadanie zatrudnić ponad 200 pracowników. Proces rekrutacji jest nadal otwarty.

Concentrix jest obecne na światowej scenie biznesowej z dużym wpływem. Firma ma swoją obecność w 40 krajach, rozprzestrzenionych na 6 kontynentach. Swoje usługi oferuje w różnych sektorach rynku, takich jak technologia i elektronika użytkowa, handel detaliczny, podróże i e-commerce, sektor bankowy, finanse i ubezpieczenia, opieka zdrowotna, komunikacja i media, motoryzacja oraz sektor energetyczny i publiczny.

Tej amerykańskiej korporacji udaje się skutecznie działać na polskim rynku od 2005 roku. Ma już swoje oddziały w Lublinie i Szczecinie, gdzie zatrudnia ponad 1000 osób. Teraz Concentrix postanowiło poszerzyć swoją działalność w Polsce poprzez otwarcie nowego biura w Katowicach. Biuro to znajduje się w Global Office Park przy ulicy Mickiewicza i planuje zająć ponad 200 pracowników.