Festiwal Street Food Polska ponownie odwiedza Katowice!

Ochotnicy po smaczne przekąski z food trucków mieli okazję cieszyć się nimi na rynku katowickim, gdyż Festiwal Street Food Polska powrócił do miasta w piątek 16 czerwca. Wydarzenie kulinarne rozpoczęło się o godzinie 14 i trwało cały weekend aż do wieczora w niedzielę.

Organizatorzy imprezy gwarantowali, że każdy smakosz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie: zarówno wegetarianie, weganie, jak i miłośnicy mięsa, czy też fani potraw słonych i słodkich. Kucharze prezentowali różnorodne dania z kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej, azjatyckiej oraz polskiej. W ofercie można było znaleźć takie przysmaki jak sushi, tradycyjne hamburgery i frytki, ostre burrito czy aksamitne langosze.

Po raz kolejny food trucki z ulicznymi przysmakami pojawiły się w samym sercu Katowic. Festiwal Street Food Polska uruchomił swoją ofertę już od piątku 16 czerwca i kontynuował przez cały weekend aż do niedzielnych późnych godzin. To doskonała okazja dla wszystkich łasuchów, by spróbować nieznanych dotąd smaków i dań na swojej kulinarnej mapie.