Forum GEN.PL – rozwój, zabawa i networking w jednym miejscu

7 czerwca odbyło się Forum GEN.PL, które zgromadziło wielu młodych ludzi zainteresowanych łączeniem rozwoju osobistego z dobrą zabawą. Uczestnicy wydarzenia przyznali, że to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z ekspertami oraz pozyskania nowych znajomości, które mogą zaowocować współpracą w przyszłych projektach czy tworzeniu innowacyjnych start-upów.

Według uczestników, na tego typu imprezy przyjeżdżają młode osoby z różnych części Polski. Jak mówi Grzegorz Izbicki z Fundacji Sprzątamy dla Polski, takie spotkania stanowią okazję do budowania relacji, które mogą być korzystne w późniejszym czasie zarówno w pracy zawodowej, jak i podczas realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Jednak dla wielu uczestników najważniejsza była huczna końcówka wydarzenia. Zakończenie Forum GEN.PL na katowickim Muchowcu miało miejsce z niezwykłą oprawą. Choć wymiana myśli oraz doświadczeń była głównym celem imprezy, to nie jedyny punkt programu. Uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, jak również wziąć udział w koncercie zamykającym Forum.

Na scenie zaprezentował się popularny raper O.S.T.R., który wykonał swoje największe przeboje, bawiąc zgromadzoną publiczność. Artysta rozpoczął swój występ od jednego ze swoich najbardziej znanych utworów „Kochana Polsko”, co na pewno zapadnie w pamięci uczestników tego niezwykłego wydarzenia.