Głos prodziekan Wydziału Prawa i Administracji UŚ o jej dumie z absolwentów

Dr Urszula Torbus, prodziekanka do spraw kształcenia i studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, wyraża swoje emocje dotyczące niedawnych absolwentów. Z entuzjazmem mówi o tym, jak dumni są ze swoich osiągnięć, co było widoczne w momencie, gdy odbierali swoje dyplomy. To była wyjątkowa chwila, która dla każdego absolwenta stanowiła symboliczne zakończenie jednego etapu życia i rozpoczęcie kolejnego.

Prodziekanka Torbus cieszy się, że studenci kończą swoją edukację na ich wydziale, będąc dobrze przygotowanymi do podjęcia nowych wyzwań w następnym etapie swojego życia. Z drugiej strony, jest także nieco smutna, ponieważ oznacza to rozstanie z młodymi ludźmi, których obserwowała i wspierała przez cały czas ich nauki.

Co więcej, dr Urszula Torbus wyraziła swoje zadowolenie z faktu, że wielu studentów dzieliło ten ważny moment z najbliższymi. To uczucie radości i dumy było wręcz namacalne. Podkreśla ona, że to ważny moment nie tylko dla absolwentów, ale dla wszystkich obecnych – dodaje.