Jakie męskie fryzury będą modne w 2023?

Fryzury męskie 2023 to różnorodne modne fryzury dla wszystkich grup wiekowych, więc każdy mężczyzna w tym roku z łatwością znajdzie coś dla siebie. Ten rok to czas modowych eksperymentów i widać to zarówno na zdjęciach z męskich pokazów, jak i trendach w branży barberskiej. Jakie fryzury będą modne w roku 2023 i w jaki sposób je ułożyć?

Wojskowe krótkie strzyżenie

Szorstki wojskowy Look zakorzenił się nie tylko w naszym ubiorze przez toporne buty i spodnie typu cargo czy bojówki, ale miał również wpływ na męskie fryzury w nadchodzącym roku. Typowe krótkie cięcie do zera czy podkreślanie strefy od czoła do tyłu głowy długimi włosami i włosy ścięte na 2 mm szturmem podbiły męskie pokazy mody. W 2023 roku krótka wojskowa fryzura wraca do mody. Tak zwane strzyżenie militarne jest nie tylko bardzo praktyczne, ale też jak najbardziej zgodne z trendami strzyżeń męskich zbliżającego się sezonu. Poza tym każdy barber Ci powie, że krótkie cięcie to świetna opcja dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które lubią być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży barberskiej.

Undercut

Być może pamiętasz tę fryzurę z poprzednich sezonów, barberzy. To klasyczne i ponadczasowe podcięcie długo pozostanie w modzie. Ta modna męska fryzura na rok 2023 obecna była już w poprzednim sezonie i do tej pory cieszy się wielką popularnością. Wyróżnia się ona wyciętymi bokami i tyłem a dłuższe włosy zazwyczaj zostają pozostawione na środku i można je układać w dowolny sposób za pomocą specjalnych pomad do włosów, które znajdziesz w sklepach typu barber shop. Barber najchętniej taką fryzurę wykonuje na włosach prostych lub delikatnie falowanych, a jeśli masz kwadratowy, lub owalny kształt twarzy, takie podcięcie będzie dla Ciebie świetnym wyborem.

Cezar

Trendy strzyżenia męskiego w 2023 roku przywróciły nie tylko fryzury z ubiegłego sezonu, ale także ożywiły starożytne rzymskie podcięcia. Fryzura Gajusza Juliusza Cezara okazała się całkiem atrakcyjna według stylistów na rok 2023. Jak wygląda taka fryzura? Jest to ultra krótka grzywka z wyraźną linią krawędzi, delikatnie wygolony tył głowy i dłuższe włosy na górze. Aby zrozumieć, o jakiej fryzurze konkretnie mówimy, wystarczy spojrzeć na zdjęcie George’a Clooneya. Ta ponadczasowa, męska i stylowa fryzura to świetna opcja dla posiadaczy idealnego owalu twarzy i wypukłego czoła.

Bob

Klasyczny bob w męskim wydaniu prezentuje się świetnie i był w nadchodzącym sezonie pokazywany na więcej niż jednym pokazie mody i doskonale nadaje się dla mężczyzn w każdym wieku w zależności od długości podcięcia. Długi bob jest świetny dla młodych chłopców, którzy chcą wyglądać modnie, przycięty bob z ogolonymi zausznikami jest bardziej odpowiedni dla poszukiwaczy przygód i buntowników. Klasyczny bob, który wykona praktycznie każdy barber na pewno doda blasku i wyrafinowania Twojemu wyglądowi.

Dobry barber shop to podstawa

Niezależnie od tego, na jaką fryzurę się zdecydujesz w nadchodzącym roku ważne jest abyś dbał o jej odpowiednie ułożenie. Podstawą w jej pielęgnacji i utrzymaniu będzie sprawdzony barber shop i zakup kilku niezbędnych kosmetyków takich jak pomady do włosów czy pasty, które nadadzą im odpowiedniego połysku tak, aby Twoja fryzura wyglądała zawsze świetnie jakbyś dopiero co wyszedł od dobrego barbera.