Nowoczesny kompleks rozrywkowy Klub Pomarańcza w samym sercu Katowic

Klub Pomarańcza, położony w samym centrum Katowic na ulicy Mickiewicza 4 w budynku Galerii Skarbek, jest najbardziej zaawansowanym obiektem rozrywkowym na południu Polski. W roku 2019, aby dostarczyć jeszcze bardziej wysokiej jakości rozrywki, klub przeniósł się do ścisłego centrum miasta, na rynek katowicki.

W klubie można dostać się za pomocą panoramicznych wind, z których roztacza się widok na całe miasto. Nowa lokalizacja nie pozostaje w tyle pod względem legendarnego klimatu, który przez lata był tworzony przez klubowiczów, DJ-ów oraz gwiazdy sceny muzycznej o światowej sławie. Wyjątkowe wnętrze obiektu jest wzbogacone o najnowocześniejszą technologię, która sprawia, że niezapomniane chwile spędzone w klubie pozostaną na długo w pamięci uczestników imprez.

Do nowatorskich technologii użytych w Klubie Pomarańcza należy Nano Led System, czyli 20 tysięcy inteligentnych punktów świetlnych, które tworzą niesamowity efekt. Ponadto klub wyposażony jest w Multi Visual Double Screen, co sprawia, że wizualne efekty są jeszcze bardziej imponujące. Oryginalne atrakcje dopełnia bar z wirtualną rzeczywistością, w którym goście mogą podziwiać trójwymiarowe animacje. Wszystko to, sprawia, że Klub Pomarańcza jest niezapomnianym miejscem zarówno dla stałych bywalców, jak i nowych gości.