Burneika Burger zamknięto na stałe

Punktu gastronomicznego w Katowicach, gdzie można było spróbować burgerów pod marką Roberta Burneiki, znanego kulturysty, już nie ma. Burgerownia, która mieściła się przy ulicy Warszawskiej, została zamknięta na stałe. Informacja ta została odnotowana w wyszukiwarce internetowej. Adres Burneika Burger w Katowicach został również usunięty ze strony internetowej sieci gastronomicznej prowadzonej przez kulturystę. Jeszcze miesiąc temu lokal ten był aktywnie reklamowany w mediach społecznościowych.

Nawet pomimo obiecującego otwarcia punktu Burneika Burger, przygoda Roberta Burneiki z gastronomią w Katowicach była krótkotrwała. W lutym tego roku miało miejsce oficjalne otwarcie małego lokalu, w którym popularny strongman, razem z żoną Kają, uczestniczył. Podczas inauguracji pojawił się tłum fanów, którzy chcieli zobaczyć sportowca pochodzącego z Litwy, zdobyć jego autografy i zrobić zdjęcia.

W pierwszych dniach funkcjonowania burgerowni przy ulicy Warszawskiej lokal ten cieszył się dużym zainteresowaniem. W sieci pojawiały się różne opinie na temat jakości podawanych tam burgerów, a internauci mieli podzielone zdania.