Odkryj magię świąt na Katowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym

W tym roku, od 17 listopada do 7 stycznia, miłośnicy świątecznej atmosfery będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Katowicach. Wśród niemal setki kolorowych straganów, kilkadziesiąt starannie wybranych wystawców zaprezentuje swój wyjątkowy asortyment. Oprócz możliwości dokonania przedświątecznych zakupów, goście będą mogli cieszyć się zróżnicowanymi atrakcjami, w tym słynnym młyńskim kole.

Bożonarodzeniowy jarmark w Katowicach co roku przyciąga tłumy, nie tylko mieszkańców miasta, ale również z całego regionu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Jak podkreśla prezydent Katowic, Marcin Krupa, jarmark to znakomita okazja aby zarówno zaopatrzyć się w unikalne prezenty jak i spędzić miło czas w świątecznym nastroju. Tegoroczna edycja rozpocznie się już 17 listopada i potrwa aż do 7 stycznia.

Lecz to nie tylko handel przyciąga ludzi na jarmark. Prezydent Krupa przypomina, że są to także liczne atrakcje dla całych rodzin. Wśród nich znajdzie się m.in. urokliwe młyńskie koło i magiczny park świateł wykorzystujący energooszczędną technologię LED. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu przygotowano również lodowisko.