OFF Festival w Katowicach: Londyńskie Kokoroko, gdańskie Trupa Trupa i intrygujące Udary na scenie

W ciągu zaledwie dwóch tygodni (4-6 sierpnia), Dolina Trzech Stawów w Katowicach stanie się miejscem wyjątkowego muzycznego wydarzenia – OFF Festival. Miłośnicy dźwięków z różnych zakątków świata będą mieli okazję doświadczyć na żywo występów takich grup jak londyńskie Kokoroko, gdańskie Trupa Trupa czy trójmiejskie Nene Heroine.

Zespół Kokoroko, pochodzący z Londynu, robi furorę na światowych scenach, a teraz zawita również do Katowic. Równie duże emocje budzi zapowiedź koncertu Trupy Trupy. Ta grupa z Gdańska zdobyła uznanie słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Nene Heroine to z kolei trio jazzowe, które swoją muzyką potrafi przenieść fanów w inny, pełen nastrojowy świat.

Na tajemniczo brzmiącym zespole Udary spoczywa najwięcej tajemniczości. Grupa ma dać tylko jeden koncert, co dodatkowo podnosi adrenaliny fanów i czyni tę grupę jedną z najbardziej oczekiwanych na festiwalu.

A dla tych, którzy pytają o odległość z Krakowa do miejsca festiwalu – to ledwie półtorej godziny jazdy samochodem. Zatem wszystkich melomanów z Małopolski serdecznie zapraszamy!