Słodki relaks i zabawa w dniu dziecka na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Z myślą o naszych studentach i całej społeczności akademickiej, postanowiliśmy uczcić Dzień Dziecka organizując specjalne wydarzenie. Chcieliśmy sprawić, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy, stąd pomysł na imprezę plenerową, która odbyła się przed gmachem Centrum Nowych Technologii i Innowacji (CNTI) na naszym kampusie.

Studentom oraz pracownikom uniwersytetu zapewniliśmy komfortowe warunki do relaksu – mogli odetchnąć na leżakach czy wygodnych pufach, słuchając przy tym relaksującej muzyki. Oprócz tego, była to doskonała okazja do spędzenia czasu na wspólnej zabawie. NZS UE Katowice przyczynił się do organizacji imprezy poprzez udostępnienie planszówek, które przyciągnęły wielu chętnych.

Ponadto, zważywszy na to, że akurat tego dnia rozpoczynał się proces rekrutacji na studia, zadbaliśmy również o praktyczny aspekt wydarzenia. Na miejscu przygotowaliśmy specjalne stanowisko Działu Rekrutacji. Każdy zainteresowany mógł skorzystać z dostępnych tam komputerów, aby zarejestrować się na wybrany kierunek studiów.

Zachęcamy do przejrzenia fotogalerii, którą przygotowaliśmy na naszej stronie, gdzie możecie zobaczyć jak wyglądało to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę!