Stachursky zapewnia niezapomnianą noc w katowickim klubie Energy 2000

Pierwszego lipca, w sobotni wieczór, katowicki klub Energy 2000 gościł niecodziennego artystę. Tym razem we własnej osobie pojawił się Stachursky! Wszyscy obecni na miejscu byli świadkami nietypowego zjawiska, kiedy to popularny piosenkarz rozkręcił imprezę. Ale był to tylko jeden z elementów wpływających na wyjątkowy klimat tego wieczoru.

Obok samego Stachurskiego, klub wypełniony był do ostatniego miejsca. Tłumy pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn zapełniających parkiet tworzyły niesamowitą atmosferę. Ten energiczny miks urody i radości jeszcze bardziej podbił temperaturę na parkiecie.

Nie można również zapomnieć o tradycyjnych wieczorach panieńskich, które są integralną częścią klubowego życia. W tym dniu również one miały miejsce, dodając do całości swoisty urok i swobodę. Była to doskonała okazja dla przyszłych panien młodych i ich przyjaciółek do świętowania ostatnich chwil wolności.

Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia pokazują, jak wspaniale bawili się młodzi mieszkańcy Katowic, ale nie tylko oni. Do klubu zjeżdżali też miłośnicy dobrej zabawy z innych miast, chcący doświadczyć tej niepowtarzalnej atmosfery imprezy Black&White.