Uniwersytet Śląski otwiera drzwi swojego Wydziału Teologicznego dla przyszłych studentów

Rozpocznij swoją podróż edukacyjną z Uniwersytetem Śląskim, który otwiera drzwi swojego Wydziału Teologicznego na specjalnie przygotowany Dzień Otwarty. Ta wizyta studencka zaplanowana jest na najbliższy wtorek, 14 maja, w sercu Katowic, gdzie uczelnia ma swoją siedzibę.

Na przyszłych studentów czeka szereg atrakcji: interesujące warsztaty oraz ciekawe wycieczki po kampusie i jego wydziałach. Wszystko to zostało zorganizowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ilości informacji na temat uczelni oraz możliwości, jakie daje studiowanie na tym prestiżowym uniwersytecie.

Ponadto, w programie Dnia Otwartego znalazły się również wykłady, które pomogą przyszłym studentom lepiej zrozumieć funkcjonowanie uczelni i jej program naukowy. Jak mówi ks. Bartłomiej Kuźnik, przedstawiciel Wydziału Teologicznego UŚ, to idealna okazja do zgłębienia wiedzy nie tylko na temat samego kierunku studiów, ale również całej struktury uniwersyteckiej.

Mimo, że Dzień Otwarty jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych, ks. Bartłomiej Kuźnik przypomina o konieczności rejestracji na poszczególne wydarzenia. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej wydziału oraz na stronie WTL-u na Facebooku. To istotne, by zapewnić sobie miejsce na interesujących Cię wydarzeniach i nie przegapić żadnej z cennych informacji.