Brutalny atak na młodego mężczyznę w centrum handlowym w Katowicach

W jednym z centrów handlowych w Katowicach doszło do szokującego incydentu, podczas którego 21-letni mężczyzna brutalnie zaatakował 20-latka. Na skutek poważnych obrażeń, które odniósł młody człowiek, został przewieziony do szpitala. Sprawca został szybko ujęty przez policję. Czeka go teraz możliwość odsiadki do 5 lat więzienia.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w jednym z katowickich centrów handlowych. Młody 20-letni mężczyzna spacerował korytarzem galerii, gdy niespodziewanie został zaatakowany od tyłu przez rówieśnika. Jak informuje policyjny raport, 21-latek kopnął swoją ofiarę, powodując jej upadek na ziemię. Po chwili zaczął bić go po głowie, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policjanci zostali natychmiast wezwani na miejsce interwencji. Dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu udało im się zatrzymać agresora. Najważniejszą jednak sprawą było udzielenie pomocy pokrzywdzonemu. Na miejsce przyspieszyła karetka pogotowia. Lekarz, zaniepokojony stopniem obrażeń twarzy ofiary, podjął decyzję o hospitalizacji 20-latka.