Czas wolny warto spędzić na lodowisku lub basenie w Katowicach

Katowice zapraszają swoich mieszkańców na aktywny wypoczynek. Do dyspozycji pozostaje wciąż otwarte lodowisko na Rynku i Murckach. Dla ciepłolubnych z pewnością znajdzie się miejsce na basenach Brynów, Burowiec czy Zadole.

„ Wolny czas warto spędzać aktywnie. W końcu ruch to zdrowie. Dlatego zachęcam do skorzystania z oferty katowickich obiektów sportowych, które będą czynne także w najbliższy piątek 6 stycznia. Sauna, basen, a dla fanów sportów zimowych lodowiska, ponadto coś dla fanów gier zespołowych i biegaczy – mamy wiele propozycji na spędzenie czasu aktywnie” – przekonuje Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Godziny otwarcia obiektów są długie i obejmują również święta i dni wolne od pracy. O tym, że cieszą się one dużym zainteresowaniem świadczą liczby. Według uzyskanych danych w ubiegłym roku obiekty wodnorekreacyjne odwiedziło przez cały rok ponad 604 tysiące mieszkańców. Jest to niezaprzeczalny wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Czy ten rok również okaże się rekordowy? Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.