Dostawczak na minuty już dostępny w Katowicach. Ile kosztuje wynajem transportowego auta?

Żyjemy szybko, pracujemy dużo, zatem też coraz więcej wymagamy i szukamy ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest dostawczak na minuty. To świetny wybór dla osób prywatnych, ale sprawdzi się również dla firm. Ta opcja dostępna jest już w Katowicach. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej i poznać ceny.

Dostawczak na minuty – ciekawa idea i duża funkcjonalność

Dostawczak na minuty jest to ciekawa usługa, która polega na wypożyczeniu samochodu dostawczego. Cały ten proces, a więc zarówno wynajmu, jak i zwrotu odbywa się dzięki odpowiedniej aplikacji. Oznacza to, że nie musicie wcześniej kontaktować się z daną wypożyczalnią nie musicie też umawiać się na odbiór samochodu, wystarczy tylko skorzystać z apki, a więc znaleźć dostępny pojazd, wynająć go oraz po prostu zwrócić. Jest to rozwiązanie niezwykle opłacalne, gdyż rzeczywiście szybko możecie wypożyczyć wielkogabarytowy środek transportu, który np. wykorzystacie przy przeprowadzkach.

Ale na tym zalety się nie kończą. Wybierając dostawczak na minuty nie musicie tankować. Co ciekawe porównując go z leasingiem trzeba przyznać, że można też sporo zaoszczędzić, bo ok. 800 zł. Nie macie tutaj długoterminowych zobowiązań, nie musicie też podpisywać żadnych umów.

Wynajmujecie pojazd, który jest w dobrym stanie technicznym. Nie interesuje Was nawet szukanie ubezpieczyciela. Nie musicie rezerwować dostawczaka z wyprzedzeniem. Wystarczy tylko smartfon z dedykowaną aplikacją, prawo jazdy kat. B oraz karta płatnicza i już możecie wynająć dostawczaka, który jest gotowy do jazdy.

Dla kogo dostawczak na minuty jest trafnym wyborem?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Można powiedzieć, że taka opcja jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich. Powinny z niej skorzystać, np. firmy, które potrzebują samochodów dostawczych, jednak nie chcą ponosić stałych kosztów, ani też tracić czasu na poszukiwanie ubezpieczyciela. Trzeba przyznać, że dostawczak na minuty jest też alternatywą dla zakupu leasingu czy nawet wynajmu długoterminowego.

Duże znaczenie ma także fakt, że do wyboru są  różne samochody, które mogą być wykorzystywane nawet przez firmy budowlane, które często muszą transportować ciężkie materiały czy też maszyny. Dostawczak na minuty polecany jest przy przeprowadzkach, sprawdzi się nawet w przypadku dużych zakupów. Auta na minuty są dobrą odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą okazjonalnie użytkować samochód dostawczy. Taką ofertę posiada wypożyczalnia samochodów dostawczych Katowice.

Dostawczak na minuty w Katowicach – czy to się opłaca?

Dostawczak na minuty jest opcją niezwykle opłacalną. Trzeba pamiętać, że życie stawia przed nami różne wyzwania, ale też potrafi nas zaskoczyć. Czasami np. potrzebujemy przewieźć duży sprzęt, jednak nie posiadamy odpowiedniego samochodu. W takim przypadku dostawczak na minuty będzie optymalnym rozwiązaniem. Do wyboru macie naprawdę różne pojazdy i przy tym nie musicie tracić czasu na formalności, co ma miejsce np, gdy wypożyczacie samochód ze zwykłej wypożyczalni. Trzeba wiedzieć, że aplikacja do zamawiania dostawczaka na minuty jest kompatybilna zarówno z oprogramowaniem Android, jak i iOS.

Potem wystarczy już tylko przejść do rejestracji. Sama weryfikacja trwa zaledwie kilka minut. Po pozytywnej weryfikacji i aktywacji usługi możesz sprawdzić na mapie, gdzie znajdują się dane auta dostawcze w Katowicach. Jeżeli jesteś w pobliżu możesz zarezerwować dostawczaka. Jeżeli chodzi o cenę, to nie jest ona wysoka. Nie trzeba płacić żadnych kaucji. Średnio za dobę oscyluje ona na poziomie ok. 200 zł.