Eliminacje do 95. edycji konkursu Miss Polonia rozegrane w Galerii Katowickiej

Dnia 23 lutego, w piątek, Galeria Katowicka stała się miejscem eliminacji do 95. edycji Miss Polonia, jednego z najdłużej trwających konkursów urody na całym globie. Około 50 młodych kobiet zgromadziło się w centrum Górnego Śląska, aby rywalizować o prestiżowy tytuł najpiękniejszej Polki. W składzie jury znajdowała się między innymi Ewa Jakubiec, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2023 roku. Wraz z innymi członkiniami komisji oceniano nie tylko urodę kandydatek, ale także ich osobowość, charyzmę, zaangażowanie społeczne oraz pasje i zainteresowania.

23 lutego, tego piątku, przyciągnął do Galerii Katowickiej młode kobiety z całego kraju, które pragnęły wziąć udział w eliminacjach do konkursu Miss Polonia. To już 95. edycja tego prestiżowego i jednego z najstarszych konkursów piękności na świecie. Casting w Galerii Katowickiej był otwarty dla wszystkich chętnych i zgromadził około 50 aspirujących do tytułu dziewczyn.

Oliwia, pochodząca z Katowic, zdecydowała się na udział w konkursie Miss Polonia jako sposób na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu. Tylko dwa dni wcześniej obroniła pracę magisterską z logistyki. Jako motywację do udziału w konkursie wymienia nie tylko dreszczyk emocji i możliwość poznania nowych osób, ale również chęć sprawdzenia siebie i wypróbowania nowego kierunku w swoim życiu.