Impreza Moto Show 2023 w Katowicach: Moc na kołach przyciąga pasjonatów motoryzacji

W niedzielę, 20 sierpnia, tłumy entuzjastów motoryzacji zjechały do Katowic na zorganizowane tam Moto Show 2023. Wśród wielu atrakcji, które przygotowano dla uczestników, wyróżniały się potężne maszyny o mocy przekraczającej 1000 KM oraz motocykle, zdolne pokonać dystans 1/8 mili w zaledwie 7 sekund.

Na lotnisku w Katowicach, gdzie odbywała się ta imponująca impreza, zgromadzili się fani szybkiego i emocjonującego świata motoryzacji. Było to miejsce, gdzie mogli podziwiać nie tylko imponującą moc silników, ale także technologiczne innowacje i kunszt designerski.

Poza wyścigami i pokazami silnikowych gigantów, organizatorzy zadbali też o różnorodność atrakcji. Przygotowane zostały specjalne strefy, takie jak: VIP, klubowa, amerykańska, japońska, niemiecka, francuska, włoska, sportowa, zabytkowa, Car Audio oraz ogólna. Każda z nich prezentowała unikalne cechy charakterystyczne dla danej nacji lub typu pojazdu.

Nie zapomniano również o najmłodszych miłośnikach motoryzacji, dla których stworzono dedykowaną strefę dziecięcą. Co więcej, by sprostać apetytowi uczestników imprezy, na terenie lotniska rozmieszczone zostały food trucki oferujące różnorodną gamę smacznych potraw.