lodowisko-darmowe-lekcje-katowice

Katowice: Darmowe lekcje jazdy na łyżwach na lodowisku Murcki właśnie dobiegły końca

W ramach programu ferii zimowych dla wszystkich dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych, Katowice przygotowały świetną aktywność ruchową. Otóż na lodowisku Murcki najmłodsi mieszkańcy miasta mogli korzystać z darmowych lekcji jazdy na łyżwach przez cały okres ferii zimowych. Bezpłatne zajęcia trwały do 26 lutego, zapewniając uczniom przednią zabawę.

Na pomysł darmowych lekcji jazdy na łyżwach na lodowisku Murcki wpadł Uczniowski Klub Łyżwiarski „Spin” z Katowic. Z tego względu w godzinach 17-19, w dniach 14-26 lutego, katowiczanie mogli korzystać z darmowych lekcji na lodowej tafli. Lodowisko z otwartymi rękami witało każdego, który miał zamiar sprawdzić poziom swoich łyżwiarskich umiejętności.

Bezpłatne zajęcia z łyżwiarstwa dla całych rodzin

Wstęp na lekcje łyżwiarstwa na lodowisku Murcki był bezpłatny, a udział w zajęciach mogły brać nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe. Instruktorzy niejednokrotnie zapraszali do nauki całe rodziny – niezależnie od tego, jaki poziom umiejętności i doświadczenia na lodzie reprezentowała dana osoba.

Podczas wybierania się na lekcje z łyżwiarstwa uczestnicy programu nie musieli się nigdzie zapisywać, rezerwować terminów ani płacić za wstęp. Dwugodzinne lekcje były całkowicie bezpłatne – oferując naukę podstaw łyżwiarstwa, a także bardziej złożonych kombinacji. Wszystko zależało od poziomu umiejętności danego uczestnika. Im były wyższe, tym lekcje stawały się bardziej zaawansowane.

Tutaj przeczytasz, jakie atrakcje przygotowało lodowisko w Pszczynie.