Klub 27 Symfonicznie zaprasza na koncerty

Koncerty Klubu 27 Symfonicznie to wyjątkowy cykl występów z udziałem wybitnych polskich artystów. W Katowicach koncert odbędzie się w piątek 19 maja o godzinie 15.00. Program koncertów składa się z utworów najsłynniejszych muzyków owianych legendą tajemniczego Klubu 27, takich jak Amy Winehouse, Jimi Hendrix, Jim Morrison, Kurt Cobain czy Janis Joplin. Ich utwory można będzie usłyszeć w nowych aranżacjach przygotowanych przez Jean-Claude’a Hauptmanna.

Wystąpienia Kayah, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Iwony Loranc, Michała Szpaka, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojtka Cugowskiego i Sambora Dudzińskiego będą towarzyszyć ponad 50-osobowej Artis Symphony Orchestra, dyrygowanej przez Jean-Claude’a Hauptmanna.

Pomimo, że wymienieni artyści odeszli zbyt wcześnie bo w wieku 27 lat, ich twórczość pozostawiła trwały ślad w historii muzyki XX wieku. Koncerty Klubu 27 Symfonicznie stanowią hołd dla tych legend, którzy zapisali się w pamięci słuchaczy dzięki ponadczasowym utworom, które nadal cieszą się niesłabnącą popularnością.

Ceny biletów wąchają się od 73,50 do 146,30zł. Oczywiście osoby, które posiadają bilety na 21 lipca 2022 roku, nadal mogą z nich skorzystać, gdyż zachowały one ważność.