Juwenalia Śląskie już za chwilę

Już za parę tygodni w Katowicach po raz kolejny będą świętować katowiccy studenci. Zapraszają do pięknego Katowickiego Parku Leśnego, gdzie będziecie mieli okazję wziąć udział w fantastycznej muzycznej podróży, przygotowanej przez ponad dwadzieścia wykonawców. Oprócz głównej sceny, na której pojawią się jak co roku wielkie gwiazdy, czekać będzie także strefa muzyki klubowej. Całe wydarzenie odbędzie się w klimacie garden party i wypełnione będzie masą różnorodnych atrakcji!

23 maja odbędzie się Wielki Barwny Korowód Studentów, który będzie stanowił akt inauguracji Juwenaliów Śląskich. Podczas korowodu, klasyczni studenci przebierańcy przemaszerują ulicami Katowic, a po jego zakończeniu odbędzie się symboliczne przejęcie władzy oraz impreza taneczna w Parku Powstańców Śląskich. Liczymy na Waszą liczną obecność i zachęcamy do wykorzystania nieskrępowanej kreatywności, abyście mogli pokazać, kto rządzi miastem!

W ramach Juwenaliów Śląskich odbędzie się też kilka imprez towarzyszących w myśl zasady „coś dla Ciała i coś dla Ducha”, które będą miały miejsce 23-24 maja. Możecie liczyć na konkretną studencką integrację w katowickich klubach lub wybrać coś w bardziej luźnym lub artystycznym klimacie. Wszystkie szczegóły na temat tych wydarzeń pojawią się w odpowiednim czasie, więc zachęcamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych.