Kolejny sezon pełen niespodzianek: Piotr Fenoszyn dołącza do ekipy GKS-u Katowice

Sezon 2023/2024 zapowiada się jako niezapomniany dla Piotra Fenoszyna, młodego i ambitnego rozgrywającego. To właśnie on, mający 26 lat zawodnik, ma zaszczyt po raz pierwszy zaprezentować swoje umiejętności na parkietach PlusLigi. Okazja ta pojawiła się za sprawą podpisania kontraktu z zespołem GKS Katowice.

Zespół GKS-u z Katowic intensywnie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu 2023/2024. W ramach tych działań, klub poinformował o znaczących zmianach w składzie drużyny. Wśród nich warto wymienić przedłużenie kontraktów z istotnymi graczami takimi jak: Damian Domagała i Jakub Jarosz (atakujący), Dawid Ogórek i Bartosz Mariański (libero) oraz Sebastian Adamczyk (środkowy) i Wiktor Mielczarek (przyjmujący). Wzmocnienie składu nastąpiło również dzięki pozyskaniu nowych graczy – Marcin Waliński (przyjmujący), Łukasz Usowicz (środkowy) i Łukasz Kozub (rozgrywający).

Jednak najważniejszym punktem tej serii ogłoszeń jest fakt, że do drużyny dołączy Piotr Fenoszyn. Ten 26-letni rozgrywający jest gwarancją świeżości i dynamiki na boisku. Jego debiut w ramach PlusLigi, planowany na sezon 2023/2024, z pewnością przyciągnie uwagę wielu miłośników siatkówki.