kolizja

Kolizja ciężarówki i osobówki na A4 w kierunku Krakowa. Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze policji i straży pożarnej

Wczoraj wieczorem na autostradzie A4 w kierunku Krakowa doszło do niebezpiecznej sytuacji, podczas której pojazd ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym. Jak poinformowała policja, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Oczyszczaniem miejsca wypadku zajmowali się katowiccy strażacy.

Dnia 14 lipca w późnych godzinach wieczornych na katowickim odcinku autostrady A4 doszło do niebezpiecznej kolizji, w wyniku której samochód osobowy zderzył się z ciężarówką znanej firmy logistycznej. Dyżurny odebrał zgłoszenie o wypadku około godziny 22:00, wysyłając na miejsce funkcjonariuszy policji, zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego.

A jeżeli odwiedzisz stronę https://tczewinfo.pl, będziesz na bieżąco z wieloma podobnymi zdarzeniami.

Policjanci zaapelowali do kierowców o zachowanie ostrożności

Do akcji oddelegowano funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji z Gliwic i Komendy Miejskiej Policji z Rudy Śląskiej, strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 Katowice-Centrum i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Katowice-Piotrowice, a także zespół ratownictwa medycznego.

Jak poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, w wyniku wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na czas oględzin i oczyszczania miejsca zdarzenia służby zaapelowały do kierowców o zachowanie ostrożności na katowickim odcinku A4 w kierunku Krakowa. Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja.