Koniec 16. edycji OFF Festivalu w Dolinie Trzech Stawów

W dniu 6 sierpnia zakończył się kolejny, szesnasty już rok z rzędu, OFF Festival odbywający się na terenie malowniczej Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Tegoroczne warunki pogodowe nie były tak przyjazne dla uczestników jak to miało miejsce podczas dwóch pierwszych dni festiwalu. Jednak mimo deszczowej aury, zapaleni melomani nie zrezygnowali z udziału w tym muzycznym wydarzeniu. Poniżej przedstawiamy fotografie z trzeciego dnia imprezy.

Po intensywnych i pełnych wrażeń dwóch dniach, ostatni dzień OFF Festivalu okazał się być wyzwaniem pod względem atmosferycznym. Mimo to, artystyczny program nie stracił na różnorodności – główną gwiazdą wieczoru był King Krule, uważany za jedną z najbardziej obiecujących postaci brytyjskiej muzyki z początku ostatniej dekady. Wśród występujących nie zabrakło również rodzimych talentów, jak chociażby utalentowane wokalistki Daria ze Śląska oraz Hania Rani.

Niestety, musiał nastąpić pewien kompromis w programie ostatniego dnia – koncert Obongjayara został odwołany. Decyzję o anulowaniu swojego występu, artysta podjął na skutek okoliczności, które nie zależały od ekipy organizacyjnej festiwalu.

OFF Festival to jednak nie tylko muzyka. Tegoroczna edycja festiwalu przyniosła jeszcze większe urozmaicenie strefy relaksacji między koncertami. Szczególną popularnością cieszyło się stanowisko, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w pleceniu wianków. Nieprzerwanie dużym zainteresowaniem cieszyła się również strefa gastronomiczna, choć ceny tam oferowanych produktów i usług nie należały do najniższych.