Koniec działalności Cukierni Adam Mrozek po 87 latach

Dnia 19 czerwca 2023 r., właściciele słynnej Cukierni Adam Mrozek poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o swojej decyzji dotyczącej zakończenia działalności. Przekazali, że po wakacjach tego roku, lokal usytuowany przy ulicy Rolnej w Katowicach, przestanie istnieć.

W komunikacie opublikowanym na stronie Cukierni Adam Mrozek czytamy: „Drodzy Klienci, jak zapewne już się dowiedzieliście, podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszej 87-letniej przygody z cukiernią. Chociaż nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty zamknięcia lokalu, jesteśmy pewni, że po okresie letnim nie będziemy już kontynuować tej działalności.”

W sieci można natknąć się na mnóstwo entuzjastycznych recenzji dotyczących oferty cukierni. Jeden z internautów zachwyca się: „Wspaniałe domowe ciasto bez niepotrzebnej chemii”. Kolejny klient dodaje: „Słodkości są naprawdę smaczne i rozwiewają wszelkie wątpliwości co do tego, że to nie tylko nasze matki potrafiły upiec wyśmienite ciasta, wkładając w nie całe swoje serce”.