Kryminalny incydent w katowickim lokalu

W jednym z pubów zlokalizowanych przy ulicy Mariackiej w Katowicach, miało miejsce bulwersujące zdarzenie. Jednemu z klientów, młodemu mężczyźnie, niespodziewanie zadano cios pięścią w twarz podczas jego pobytu w lokalu. W wyniku tego brutalnego ataku, pokrzywdzony doznał urazów na twarzy.

Sytuacja ta zbulwersowała mieszkańców Katowic i wywołała ogromne oburzenie. Sprawą zajmują się detektywi z pierwszego komisariatu w Katowicach, którzy prowadzą śledztwo w sprawie uszkodzenia ciała młodego mężczyzny. Zgłoszenie o tym niepokojącym incydencie wpłynęło 20 sierpnia 2023 roku od obsługi baru znajdującego się pod adresem Mariacka 7.

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że ofiara została zaatakowana bez żadnej zapowiedzi, gdy spokojnie siedziała przy jednym ze stolików. Niespodziewany atak doprowadził do poważnych obrażeń twarzy u młodego mężczyzny. Wszystko to zostało zarejestrowane przez system monitoringu lokalowego, co może pomóc w ustaleniu personaliów agresora.

Policja apeluje do wszystkich świadków tego brutalnego incydentu oraz osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje mające na celu ustalenie tożsamości sprawcy. Osoby te są proszone o bezzwłoczny kontakt z policjantami z I komisariatu za pomocą numeru telefonu: 47 85 135 00.