Półwiecze Fiata 126p – zlot samochodowy w Katowicach

Jeżeli jesteś entuzjastą polskiej motoryzacji, nie możesz przegapić tego wydarzenia. W nadchodzącą sobotę, 22 lipca, zapraszamy na górny parking Galerii Libero w Katowicach. Tam bowiem odbędzie się spotkanie wielbicieli legendarnego „Malucha”, znanego również jako „126P.ROCENT Stylu w Libero”. Celebrować będziemy pięćdziesięciolecie produkcji Fiata 126p. Na uczestników czekają różnorodne atrakcje i konkursy, a dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw.

Kultowy „Maluch” pierwszy raz pojawił się na rynku motoryzacyjnym 50 lat temu, dokładnie zjeżdżając z taśmy produkcyjnej fabryki w Bielsku-Białej. To wydarzenie obchodzić będziemy w Katowicach, gdzie Tyski Ruch Klasyków wspólnie z Libero Katowice organizuje zlot fanów tego niezwykłego auta. Zjazd rozpocznie się o godzinie 13:00 w sobotę, 22 lipca, na terenie górnego parkingu galerii Libero.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w licznych atrakcjach i konkursach. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw, gdzie pod czujnym okiem animatorów dzieci będą miały możliwość stworzenia i dekorowania swojego własnego małego „maluszka”. Najpiękniejsze prace zostaną uhonorowane nagrodami. Dodatkowo, przez cały czas dostępne będą rozmaite atrakcje na Placu do Radości przed Libero – m.in. trampoliny, dmuchany zamek czy samochodziki.