Poszukiwana przez katowicką policję kobieta – z nieznanych przyczyn zaatakowała współpasażerkę autobusu

Policja w Katowicach intensywnie poszukuje kobiety, której nagła i nieuzasadniona agresja wobec inne pasażerki autobusu wydaje się być całkowicie bezzasadna. Wszyscy są zaskoczeni i zbulwersowani tym, że doszło do takiego incydentu, w którym bez ostrzeżenia i jakiegokolwiek powodu, kobieta podszedł do współpasażerki i uderzyła ją w twarz.

Detektywi z VI komisariatu Policji w Katowicach zajmują się sprawą naruszenia nietykalności cielesnej 54-letniej kobiety. Zdarzenie miało miejsce 12 grudnia 2023 roku podczas przejazdu autobusem M24, będącym częścią miejskiego systemu transportu publicznego w Katowicach.

Z przeprowadzonych do tej pory dochodzeń policyjnych wynika, że osoba widoczna na dostarczonym przez policję zdjęciu, to ta sama kobieta, która podszedł do 54-latki i zaatakowała ją, uderzając ręką w twarz. Podejrzewana została zarejestrowana przez kamery monitoringu zamontowane w autobusie.

Apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia, mogą rozpoznać kobietę na zdjęciu lub mają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w identyfikacji tej osoby, o kontakt z policją. Policjanci z VI komisariatu w Katowicach czekają na wszelkie informacje pod numerami telefonów 47 85 138 50, 47 85 138 79 albo pod adresem e-mail.