Poszukiwania 9-letniego chłopca z Katowic, który zaginął 11 marca

Policja w Katowicach prowadzi aktywne poszukiwania 9-letniego Tomka, który niespodziewanie zniknął 11 marca. Wszelki kontakt z nim urwał się tego dnia rano, co stanowi duże niepokojące dla rodziny i służb.

Sytuacja uległa zmianie, kiedy katowiccy stróże prawa zakończyli swoje intensywne poszukiwania. Zgubiony chłopiec został lokalizowany na obszarze Silesia City Center, jednego z głównych centrów handlowych miasta. To tam 9-latek został zauważony przez przypadkowego przechodnia, który niezwłocznie zgłosił to odpowiednim służbom.

Zaniepokojeni policjanci z Katowic wciąż szukają 9-letniego Tomasza, którego niedyskretna absencja rozpoczęła się 11 marca 2024 roku. Chłopiec opuścił swój dom przy ulicy Modrzewiowej w Katowicach około godziny 8:30 i udał się gdzieś bez określonego celu. Był ostatni raz widziany około godziny 9:00 koło sklepu Żabka na ulicy Katowickiej. Od tego momentu nie powrócił do domu i nie skontaktował się z najbliższymi.

Tomek, posiadający okulary korekcyjne, ma 150 cm wzrostu i jest szczupłej postury. Gdy ostatni raz był widziany, miał na sobie pomarańczową kurtkę i zieloną czapkę.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Tomasza, są proszone o pilny kontakt z policją w Katowicach pod numerami telefonów 47 85 125 55, 47 85 126 66, 47 85 127 77, lub z dowolnym posterunkiem policji pod numerem alarmowym 112.