Nowa lokalizacja sieci ALDI w Katowicach – otwarcie już niebawem

Rozpoczyna się budowa nowego punktu handlowego sieci ALDI, który umiejscowiony zostanie w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego. Otwarcie planowane jest na najbliższe tygodnie, co przyniesie miastu kilkanaście nowych miejsc pracy.

Pierwszym krokiem w realizacji tego projektu jest powstawanie nowej placówki ALDI w Katowicach. Chociaż konkretne daty otwarcia nie zostały jeszcze podane przez biuro prasowe Aldi, wiadomo już, że będzie to miało miejsce w niedalekiej przyszłości.

Zaplanowane jest, iż inauguracyjny dzień działalności marketu przy ulicy Bocheńskiego nastąpi już w drugim kwartale br. Tego dnia klienci będą mogli liczyć na wiele promocji oraz atrakcji specjalnie przygotowanych dla mieszkańców miasta.

Aldi zaznacza również, że po dniu otwarcia, w każdym tygodniu klienci będą mogli skorzystać z około setki produktów objętych specjalnymi cenami promocyjnymi. Dodatkowo, sieć planuje organizować różnorodne akcje tematyczne.

Dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania nowego sklepu, Aldi zamierza zatrudnić kilkunastu nowych pracowników. Otwarcie sklepu w nowej lokalizacji przyniesie więc również korzyści dla lokalnego rynku pracy.