Psilates – innowacyjna forma aktywności fizycznej w Katowicach

Prawdziwa ucztą dla entuzjastów ruchu i miłośników zwierząt jest nowa propozycja, która pojawia się na Górnym Śląsku. W jego stolicy, Katowicach, zainteresowani mogą zapisywać się na niecodzienne zajęcia pilatesu, które odbywają się w obecności psów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, jednocześnie czerpiąc ogromną dawkę energii i endorfin od towarzyszących im zwierząt.

Pasja do aktywności fizycznej nierzadko idzie w parze z miłością do psów. Jednak pomysł na połączenie tych dwóch elementów w ramach jednej aktywności, jakim jest „psilates”, można uznać za dość unikalny. Zajęcia te są już dostępne w Katowicach i można dokonywać zapisów.

Jeżeli jesteś fanem pilatesu lub uwielbiasz psy, ta inicjatywa została stworzona z myślą o Tobie! Organizatorzy proponują wyjątkowe zajęcia pilatesu, podczas których uczestnicy mają możliwość ćwiczyć na matach otoczonych energicznymi i ciekawymi szczeniakami, które poszukują nowych domów. Na każdych zajęciach instruktorka pilatesu o dużej praktyce prowadzi trening, udzielając uczestnikom niezbędnych wskazówek i wsparcia. Przyjdź i dołącz do grupy „psilatesu”, zawierając nowe przyjaźnie z uroczo włochatymi towarzyszami – zachęcają organizatorzy zajęć w Katowicach.