cyrk

Katowice: Festiwal Sztuki Cyrkowej w Pomarańczy już za nami!

W ubiegłą sobotę na deskach katowickiego klubu Pomarańcza odbył się Festiwal Sztuki Cyrkowej, podczas którego gości zabawiali liczni artyści sceniczni, dostarczając niezapomnianej rozrywki mieszkańcom miasta i okolic. Wydarzenie składało się z pokazów grup cyrkowych, występów artystów scenicznych oraz imponujących choreografii prezentowanych przez różne grupy taneczne.

Dnia 28 maja w klubie Pomarańcza, który mieści się w Galerii Skarbek przy ul. Mickiewicza w Katowicach, odbył się fantastyczny Festiwal Sztuki Cyrkowej, na który zjechali wspaniali artyści z różnych zakątków kraju. W trakcie wydarzenia można było podziwiać znakomite grupy taneczne, cyrkowe i artystyczne, które zapewniały niebanalną rozrywkę podczas każdego ze swoich występów.

Warto dodać, że klub Pomarańcza jest jednym z najlepszych miejsc w Katowicach do organizowania podobnych wydarzeń. Lokal mieści się w Galerii Skarbek, gdzie od ośmiu lat utrzymuje się w czołówce jednych z najlepszych gospodarzy imprezowych w całej Polsce. Klub Pomarańcza położony jest zaraz przy rynku – w samym sercu Katowic, dzięki czemu okupuje też jedną z najwygodniejszych lokacji w mieście.

Koniecznie rzuć też okiem na cuda i cudeńka w Cyrku Korona, który w tym roku świętuje swój jubileusz.

Pomarańcza i najnowsze rozwiązania technologiczne

W klubie wszystko zaprojektowane jest w taki sposób, aby zapewnić gościom w pełni satysfakcjonującą rozrywkę. Dlatego w Pomarańczy znajdziemy atrakcje w postaci wind panoramicznych, osobliwych aranżacji wnętrz, a przede wszystkim najnowszych rozwiązań technologicznych.

Klub Pomarańcza wykorzystuje różne technologie innowacyjne jak choćby Multi Visual Double Screen, Virtual Reality Bar, hipnotyzujące animacje 3D, czy Nano Led System składający się z około 20 tysięcy punktów świetlnych.

Niedawno w Chorzowie odbył się również Dzień Weterana. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy pod ten link: https://halokatowice.pl/chorzow-na-stadionie-slaskim-odbyl-sie-dzien-weterana/.