Moc atrakcji dla mieszkańców Katowic z okazji 31 finału WOŚP

Ostatnia niedziela stycznia minie pod znakiem czerwonego serduszka i znanej wszystkim melodyjki. Rusza kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 31 raz gdy Polacy w tym również Katowiczanie zbierają się by pomóc zebrać potrzebne środki.

W tym roku orkiestra zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Zakup sprzętu do wczesnego wykrywania drobnoustrojów wywołujących sepsę to cel 31. spotkania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy w historii orkiestry urządzenia będą służyć wszystkim, a nie tylko określonej grupie wiekowej.

Mieszkańcy Katowic wiele razy pokazali, że mają wielkie serca, otwarte na potrzeby innych. Ta solidarność jest szczególnie potrzebna w tym, tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Dlatego zachęcam, w ramach możliwości, do wsparcia WOŚP” – przypomina Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Miasto Katowice w tym roku zaprasza wszystkich na koncerty do Spodku, czy innych atrakcji, które zostały rozsiane po różnych częściach miasta.