Portale nieruchomości bezpośrednio i online

Serwis ogłoszeniowy portalenieruchomosci.pl to miejsce do publikacji ogłoszeń w Internecie. Jest to narzędzie, którym w bardzo prosty sposób dodamy ogłoszenie o sprzedaży, najmie lub dzierżawie nieruchomości do wielu portali polskich i zagranicznych.

Jak to się robi w sieci?

W Internecie znajdziemy bardzo dużo portali, na których dodamy różnego rodzaju ogłoszenia. Właściwie już wszystko możemy sprzedać lub kupić online. To bardzo wygodny sposób i dlatego bardzo chętnie z tego korzystamy.

Jeśli chodzi o branżę nieruchomości w Polsce, to szacuje się, że portali na których możemy dodać ogłoszenie o nieruchomościach jest blisko trzech tysięcy. Są w śród nich portale darmowe i te które pobierają opłaty. Istnieją portale specjalizujące się w branży nieruchomościowej. Dominują jednak takie, które publikują ogłoszenia niejako przy okazji. Te ostatnie, to portale informacyjne lub uniwersalne, na łamach których można dodać ofertę każdego produktu.

Co z portalami branżowymi – nieruchomościowymi?

Portali nieruchomościowych jest znacznie mniej. Są to strony wyspecjalizowane, które mają za zadanie skojarzyć właściciela nieruchomości z klientem, który jest zainteresowany kupnem lub najmem nieruchomości. W tym celu na swoich stronach zbierają oferty domów, działek, mieszkań, lokali użytkowych, obiektów, całych budynków, budowli.

Użytkownicy tych portali mają swoje preferencje. Każdy z nas lubi coś innego i dlatego, korzystając z różnorodności, publikujemy swoje oferty na różnych portalach – np. Homla.pl, Klikmapa.pl, monitorurzedowy.pl i wielu innych. Z tego też względu rynek ogłoszeń jest bardzo rozproszony. Rzadko się bowiem zdarza, aby właściciel nieruchomości opublikował ogłoszenie w kilku miejscach. To wymagałoby zbyt dużo pracy, no i sporo należałoby na to wydać.

Ale może warto opublikować ogłoszenie na kilku portalach?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Im większa liczba portali, na których znajdzie się dodane przez nas ogłoszenie, tym więcej osób je zobaczy. Czy w związku z tym jest sposób aby dodać ogłoszenie, tak aby niewiele nas to kosztowało czasu i środków?

Naprzeciw temu wychodzi serwis portalenieruchomosci.pl, który stworzył przestrzeń, w której w jednym miejscu możemy dodać nasze ogłoszenie do ponad 150 portali nieruchomościowych. Tylko tutaj, w prosty sposób dodamy ofertę, która automatycznie pojawi się w czołowych portalach nieruchomościowych dostępnych na naszym rynku. Odpowiedni pakiet z portalami, na których ukarze się twoje ogłoszenie wybierzesz sam, a cały proces dodania ogłoszenia zajmuje tylko kilka minut. Przed rozpoczęciem warto przygotować sobie treść ogłoszenia, zdjęcia i podstawowe dane. Sam decydujesz jakie informacje zostaną udostępnione potencjalnym klientom. Całość kończymy bezpieczną płatnością, o którą dba solidny operator – przelewy24.

Skuteczne docieranie do klienta

Serwis portalenieruchomosci.pl działa już na rynku 12 lat. Narządzie dynamicznie się zmienia i przystosowuje do wysokich wymagań klientów. Cały proces rozsyłania oferty odbywa się automatycznie za pomocą nowoczesnych narządzi informatycznych, skrojonych na miarę potrzeb, w oparciu o umowy partnerskie. Całość wspiera intensywna reklama w Google i serwisach społecznościowych.

Portalenieruchomosci.pl to bardzo skuteczne narządzie, co potwierdza wielu użytkowników. Często bywa tak, że już po kilku dniach ogłoszenie jest już nieaktualne z powodu szybkiego znalezienia nabywcy. Z portalu korzystają głównie osoby prywatne, właściciele nieruchomości, ale także firmy, deweloperzy i nieduże biura pośrednictwa.

Zapraszamy do skutecznego sprzedawania, kupowania i wynajmowania na portalenieruchomosci.pl