Tragiczne zdarzenie na drodze krajowej DK86 łączącej Tychy i Katowice: kolizja dwóch pojazdów

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce na głównej trasie pomiędzy miastami Tychy i Katowice, znaną jako DK86. Do kolizji dwóch samochodów doszło tam w kierunku Katowic, jak informuje komisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowy katowickiej policji. W wyniku zdarzenia jeden z pasów ruchu został całkowicie zablokowany.

Niepokojące informacje otrzymujemy także o jednym z pojazdów biorących udział w tym nieszczęśliwym zdarzeniu na drodze DK86. Mowa o samochodzie, który dachował w wyniku tego tragicznego incydentu. Zgodnie z przekazem komisarz Żyłki, dochodziło do niebezpiecznych utrudnień w ruchu na trasie DK86 po kolizji dwóch samochodów – marki BMW i Kia.

Sytuacja jest jeszcze bardziej dramatyczna, kiedy dowiadujemy się, że jeden z samochodów – BMW, niestety przewrócił się na dach. Takie informacje podaje komisarz Agnieszka Żyłka. Na miejsce zdarzenia natychmiastowo skierowano karetkę pogotowia, jednak na szczęście okazało się, że kierowca samochodu, który przewrócił się na drodze DK86, nie doznał żadnych obrażeń.

Policja prowadzi obecnie czynności na miejscu zdarzenia pod kątem kolizji. Tymczasem ruch na trasie jest utrudniony, ale możliwy do przeprowadzenia jednym pasem. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają te utrudnienia. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia są wciąż nieznane. Na miejscu nadal pracują służby ratunkowe.