teatr-slask

Weekendowa rozrywka w województwie śląskim

W ten weekend województwo śląskie zaplanowało dla mieszkańców i przyjezdnych wiele znakomitych rozrywek. Będzie można zagłębić się w krainie muzyki, teatru i kabaretu, a także spotkać się z aktorami, artystami i kabareciarzami. Weekendowe wydarzenia kulturalne na Śląsku obejmą spektakle, przedstawienia, koncerty na żywo, musicale i skecze kabaretowe.

Koncerty na żywo i spotkania z artystami

Województwo śląskie przygotowało dla wszystkich wiele różnych atrakcji kulturalnych, wśród których dominować będą koncerty na żywo i spektakle teatralne. Jeśli chodzi o koncerty, warto wybrać się na spotkanie z Piotrem Bukartykiem, Katarzyną Nosowską, a także zespołem Raz Dwa Trzy. Natomiast miłośnicy muzyki symfonicznej będą mogli sprawdzić Orkiestrę Muzyki Nowej, Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej, a także event pod nazwą „Z wizytą u Pana Straussa”.

Spektakle teatralne, kabarety i musicale

Śląsk nie zapomina również o pasjonatach sztuki teatralnej, czego dowodem mogą być różne spektakle, musicale i operetki wystawiane na terenie całego województwa. Można zdecydować się m.in. na takie spektakle jak „Szczęście”, „Facet na telefon”, „Szalone Nożyczki”, „Pokora”, czy „A mi to rybka!” Z kolei miłośnicy operetek i musicali z pewnością docenią „Baśń dla dorosłych”.

A dla tych, którzy lubią się śmiać, dostępne są znakomite kabarety w wykonaniu jednych z najpopularniejszych komików w naszym kraju. Na przykład, ogromną dawkę humoru z pewnością zapewni występ Igora Kwiatkowskiego.

Sprawdź też informacje o teatrach nowego wiersza w Skierniewicach. Wystarczy kliknąć https://skierniewiceinfo.pl/rusza-festiwal-teatrow-jednego-wiersza/.